11 yasındaki kardese alınacak tavsiye elektro gitar

kucuk kardesim elektro gitar diye ağlıyor, önce erken dedim ama youtube'da küçük veletlerin döktürdüğünü görünce yeteneği varsa harcamayayım dedim. bu çocuğa alınması gereken gitar modeli hangisidir ve nereden alabilirim?

cort al. büyüyünce de giyer hem.

  • mortifera  (18.10.08 14:01:17)
ben de cort derim... senkop'tan cort alın, bir de üzerinde overdrive olan küçük (10-15 watt) amfi alın yavrucağa.

aman diyeyim gitarı hemen bir luthier'e götürüp ayarlarını yaptırıp yeni tel taktırın. hemen soğumasın gitardan :)
  • yardimci  (18.10.08 14:13:17)
cort x2 uygun olur. temiz 2.elini bulmakta kolay.

  • humin zararlisi  (18.10.08 14:36:59)
Erken değil, tam zamanı.
Cort tabi uygundur kendisi için ama bir de 2. el piyasasına bak derim çok çok ucuz fiyatlara Squier bulabilirsin. Çok rahat eder tabi gitarda.

  • bitti  (18.10.08 15:25:19)
Blues ve caza yatkınlık olucak gibiyse şunu:
www.mydukkan.com

Daha leş metal, hard rock'a ilgisi varsa (koçsa, aslan parçasıysa) şunu:
www.mydukkan.com
öneririm.

Amfi olarak ucuzlardan şuna bakınız: www.mydukkan.com

Gitar olarak Squier de denildiği gibi düşünülebilir. Biraz para daha konulup Epiphone veya daha iyi bir Cort alınabilir. Ibanez ve Jackson'ın alt modellerinden kesinlikle uzak durun.

Cort X-2+Amfi'yi peşin 450 ytl'ye ve hatta daha altına bulursunuz. Mutlaka pazarlık yapın.
  • there is nothing left for me  (18.10.08 18:41:24)
çok teşekkürler.

  • nihilanth  (19.10.08 01:31:36)