Behzat Ç. merak ettiklerim

Behzat Ç. dizisini izlemiyorum, filmi izledim sadece, Behzat'ın ekibinde ofiste acunun yarışmasında kutu açan eli yüzü düzgün bi adam var, neci lan o? Filmde en figurandan daha figüran bi rol vermişler dizide ne yapıyor adam, arada konuşturuyorlar mı bari? Bi de bana biri Behzat Ç'nin kızı nasıl öldü, Behzat'ın karısı falan yok mu biri özetleyebilir mi? Teşekkürler.

adam pisliğin teki rıza baba

  • jangara  (29.06.12 22:29:38)
kızının nasıl öldüğü karışık konu hatta dizinin süregelen alt konusu bu, izleyeceksen hiç bilme. ve karısı yok eski karısı var sonuçta mitoz bölünmemiş amirim.

bence dizinin ilk bölümünü izle orada sorularına cevap bulursun hatta seversen devam da edersin ki bence dizinin ilk bölümü filme 5 basar.
  • lunedor  (29.06.12 22:41:02)
eski karısı var Ceyda.Bi de şu an ki karısı vardı ya da var savcı olan Esra.
O Acun'da ki elemanı da önce hep dışlıyolardı kimse sevmiyordu bunu.Sonra bu olay yerici oldu.Daha sonra da emniyet içindeki köstebek oldu.

  • Skey295  (29.06.12 23:14:08)
sürprizlerini söylemeden cevap vereyim.

o adam selim. önceden cinayet büronun ezik elemanıydı. özellikle harun aşağılar dururdu. cinayet bürodaki eda ile sevgiliydi. harun da eda'ya kesikti. sonra selim ile eda nişanlandılar. selim eda'yı aldattı. behzat da selim'e siktiri çekti. o da gitti olay yeri bürosunda çalışmaya başladı. ikinci sezonda olay yerci olarak gördük.

behzat ç'nin ceya isimli bir karısı var. bir de berna diye kızları. önceden boşanmışlar. berna da kendini barın terasından atarak intihar etti. ceyda kafayı yedi.
  • kibritsuyu  (30.06.12 07:19:31)