[]

Anadolu yakası hamam tavsiyesi..

Sevgili duyuru ahalisi, istanbul anadolu yakasında bildiğiniz tavsiye ettiğiniz hamam var mıdır? Nereleridir? hamam sefası yapalım
 
  • keltikfrost  (29.06.12 15:58:21) 
yine üsküdar da cuma pazarının kurulduğu yolun biraz içerisinde sol tarafta yaklaşık 400 yıllık bi hamam var. o da güzeldir.


  • tahret muslugu  (29.06.12 16:11:18) 
kadıköy, aziziye hamamı.


  • holy diver  (29.06.12 16:21:38) 
Beylerbeyinde sahilde var bi tane tarihi hamam ama hiç gitmedim.


  • ne yazsam bilmem ki  (29.06.12 16:34:49) 
çinili güzel yalnız işletme kötü olmaya başlamış. saç kurutma makinesi kullanmanıza izin vermiyorlar. uyduruk bişey koymuşlar 1 tl alıyorlar 5 dakkaya bitiyor o da. kalabalık gidecekseniz büyük olduğundan dolayı avantajlı. bir de kadınlar ve erkekler hamamı ayrı. o da avantaj.
sefa daha küçük bir yer. göztepede olması avantaj. ama kalabalık olacaksanız küçük gelebilir.
beylerbeyi hamamı pahalı diye biliyorum.
  • 65 derece  (29.06.12 16:54:53) 
kalabalık derken 6 7 kişi maksimum. Sefa hamamı yer itibariyle daha uygun gibi sanki.


  • karnim doymak bilmedi  (29.06.12 17:14:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.