lazer epilasyon

cumartesi günü ikinci seansa gittim. o bölgede bir türlü geçmeyen acı var, sanki yanık gibi. ilk seanstan sonra böyle bir şey olmamıştı diye hatırlıyorum. görünürde ise bir şey yok. nedir ne değildir, önemsemeli miyim? önümüzdeki cumartesi günü de güneşe çıkacağım.

güneş ışığına çıkmak için 14 günlük süre söylenmişti bana ama?

  • sekilci zihniyet  (28.06.12 23:07:38)
tüyler azaldıkça acı artıyor. ben de öyle oldu en azından. normaldir. bepanthene krem sür. yüksek faktörlü güneş koruyucu kullan.

  • rayde  (28.06.12 23:20:26)
birinci seanstan 4-5 gün sonra da güneşe çıkmıştım, hatta krem falan da sürmedim soyuldum ettim ama bir sorun olmadı. böyle acı da olmamıştı.
hafif titreme gelir ya insana, öyle bile olunca acı veriyor o bölgeye. ama dediğim gibi görünürde bir şey yok.

  • sanal uyku  (28.06.12 23:58:36)
lazerden sonra güneş kremi sürmeden güneşe çıkabildiyseniz kalan önerilere de kulak asmamışsınız demektir. her şey olabilir. lazeri bırakın ağda falan yaptırın lekelerle ve türlü cilt problemiyle uğraşmak istemiyorsanız.

  • merena  (29.06.12 10:54:09)