bu kadınlar benden ne istiyor? neden dokunuyorlar?

ahah gönül işleri olarak açtım soruyu ama sırf geyik olduğu için.
duruyorum duruyorum kafama takılıyor.
öncelikle dokunulmayı hiç sevmem.
sarılmaları öpmeleri normal görüyorum artık, şikayet etmemem gerek diye düşünüyorum bunu.
ben de kadınım. işyerinde yaklaşık 60 kadınız hatta :)
çok sıcak davranmam herkese, sevdiğim üç beş arkadaşım vardır, onlarla çok eğlenirim, diğerlerinin bir çoğuyla standart molalarda karşılaştım sohbeti yaparım, bir kısmıyla da merhaba merhaba.
samimi arkadaşlarımın konuşurken dokunmalarını, elime koluma değmelerini anlayabilirim belki ama samimi olmadığım insanların bi yerlerime ellemelerine ayar oluyorum. dikkat ettim, benden başlasına yapmıyorlar da. yan yana konuşuyoruz mesela, konuşurken konuşurken saçıma dokunmaya başlıyor, çekiyorum.
koluma yumuşak hareketlerle dokunmaya başlıyor, arayı açıyorum.
yeni kız işe başlıyor, yanıma veriyorlar işi öğrensin diye, kız daha bir saat sonra "klima çarptı sanırım, boynum kütük gibi oldu" dediğimde masaj yapayım mı diyor! masajdan nefret ederim diyorum.
sonra yine elime koluma dokunuyor ilerleyen saatlerde.
bi arkadaşımı saldım aralarına, "smthng dokunulmaktan hiç hazzetmez" dedirtiyorum.
napayım ben bunlarla?
insanlar normalde birbirine pek eller, bu normal bir şey de benim mi haberim yok?
ya da napıyorum da bunu hakediyorum?
merci.

abla bi dokunabilir miyim be abla be ? hadi be ablam be ?
jksaldhlkasjhdlasd asdklasşjdlkasjdlsakjdşsalkjdşsalkd :D

axe filan mı kullanıyorsun ?

şaka bir yana çocuksu geliyorsundur belki millete ondan dokunmak istiyorlardır. Bilemedim resim göster anlayalım :D
  • bir kac yazar once  (28.06.12 02:09:19)
hahaa hangi kadına sorsan hoşlanmaz böyle canım cicimlerden.Ama yanyanayken hep böyle davranır sonra duyuru köşeelerindee '' yhaa ama neden beni öpüolar yhaaa'' diye sızlanır.

  • neoneo  (28.06.12 02:10:13)
caps +1

  • lunedor  (28.06.12 02:10:18)
Belki çok güzelsindir dokunanlarda lezdir...

  • chiko06  (28.06.12 02:11:10)
@neoneo yok ya gerçekten tüylerim ürperiyor birileri dokunduğunda. bu kadınlar için değil sadece, gereksiz temaslardan kaçınırım her zaman.

  • somethinginthewayshemoves  (28.06.12 02:12:13)
caps +1

  • w a s d  (28.06.12 02:14:01)
fazla mesafeli geliyorsan bilinçsizce o mesafeyi kırmak istiyorlardır temas yoluyla.

  • devilred  (28.06.12 02:14:41)
capsi geç bir tik at!

  • chiko06  (28.06.12 02:20:26)
@devilred, mesafeli geliyor olabilirim evet. sosyal hayatımda aslında sıcakkanlıyım ama işteyken çok yanaşmam kimseye. bu yeni kızlar bu yüzden sarıyor olabilirler bana.
@capsçiler, caps yok.
@benaaymi, o kadar çoklarsa işimiz var.
  • somethinginthewayshemoves  (28.06.12 02:26:26)
tikin falan varsa herkese de yayıldıysa boku yedin demektir..

  • zaraeta  (28.06.12 02:55:30)
homofobik erkek potansiyeli görüyorum.

  • uckac  (28.06.12 03:56:02)
vallahi bir fotoğraf bir caps koyarsan anlarız dokunup dokunulmayacağını :D

şaka bir yana da çoğu insan konuşurken ki özellikle de bizim türkler, karşısındaki insana dokunmadan edemezler.

ben de erkek olarak sevmem mesela ama farkettim ki daha sonra benim biraz gevşek olmamdan herkese yüz vermemden iki muhabbet edip karşımdaki insanın hemen yavşamasından dolayı sorunun da biraz bende olduğunu farkettim.

karşındaki insana dokunmak ona erişmek ulaşmak, kendi seviyesine çekmek, görmek anlamındadır ya da bunun gibi bir sürü anlam içerir. az daha kurumsal yaklaş kankalarına :)
  • ardolf rendall  (28.06.12 07:29:57)
"rica etsem dokunmadan konusabilir misin?" seklinde uyarabilirsin kimse sorun etmez.

  • groovettyn  (28.06.12 09:13:54)
kimisine göre büyük ihtiyaç konuşurken falan dokunmak, temas falan..

üniversitede bi kız vardı görünce hayatta bırakmazdı şap diye öperdi sarılırdı, her gün görüyoruz halbuki birbirimizi sahte öpücük yap bari yanağa doğru, şapır şupur nedir. kaçıyorduk biz ondan öpmesin diye. hem kız örneğinin yanında erkek örnekleri de var bunun. konuşurken elini, başkasının koluna eline koymadan konuşamayanlar erkekler de var. yapısal bişi.
  • merena  (28.06.12 09:16:24)
niye dokunuyolar anlamadım ve sinir bozucu birşey olduğuna katılıyorum ama bu kadar tiksindirici bir şeymiş gibi anlatıyorsun ya o yüzden bi psikoloğa uğramalısın bence.

  • r_u_h  (28.06.12 10:19:04)