En fazla kaç saat/km yürüdünüz?

En fazla kaç km veya saat yürüdünüz? Nereden nereye kadar? Şöyle Karaköy'den başlayıp Sarıyer'e yürüyesim var ama olur mu ki?

beşiktaş'tan fsm köprüsüne kadar. valla mümkün olduğunda sahil şeridinden git. yoksa sıkılırsın. arada bira filan al tekelden.

  • cro magnon  (27.06.12 22:10:24 ~ 22:10:59)
ben tophane-sariyer yapmistim bi keresinde
bi kere de sirtimda 15 kg yukle barselona da 6 saat yurudum saat(01-07 arasiydi cok degisik bir tecrube oldu)

  • nekodunlangafana  (27.06.12 22:12:34)
saat olarak bilemiecem içerenköy caddebostan - caddebostan içerenköy arası yürümüşlüğüm var birden çok sefer.. kulakta mp3 elde köpek..

  • mortac  (27.06.12 22:13:15)
25-30 km yürüdüm,

  • sic_co  (27.06.12 22:17:54)
birkaç sene evvel sirkeci'den bakırköy'e yürümüştüm. pek zorlayıcı birşey değil. seninki bir parça daha uzun.

yükün varsa sıkıntı olur sadece, aşırı sıcaklarda 20-25 kilo çantayla geçen sene antalya'da 7 saat, izmir'de 6-7 saat. yürümüştüm, ufak aralarla 17-18 saat kadar yürüdüm aynı lanet çantayla bazı şehirlerde. işte sırtta yükle 35 derecede zorlanılabiliyor.

günlük sağa sola yürümek dışında senelerdir spor namına bişey yaptığım yok ama çocukluktan beri çok yürürüm ben. 9 yaşımda fatih çarşamba'dan alisamiyen'e yürümüştüm, yaşa vurursak rekorum bu evet.
  • hewit  (27.06.12 22:20:49)
Otostop sonucu bizi arabasina alan adamin baska bi tarafiyla dinlemesi yuzunden 3 arkadas Urla-Cesme arasi 40 km yolu 7-8 saatte yurumustuk. Sureden emin degilim, zaman tuttuysak da hatirlamiyorum, havanin aydinlanmasindan yola cikarak bir tahmin.

Edit: Yuksuz ve hatirladigim kadariyla ilkbahar aylarinda.
  • gloom  (27.06.12 22:21:22 ~ 22:27:10)
8 saatte 30 kmlik dağda indim çıktım
fethiye - likya yolu

  • neira  (27.06.12 22:33:07)
Besiktas, sariyer yurudum. 6-7 yıl oldu. Ne bok yedim ben demistim, ertesi gun fenaydı. Yapma bence.

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (27.06.12 22:42:42)
çengelköy'den kanlıca'ya sahilden yürümüştük. ama onun öncesi yürüyüşte vardı. en uzun değil belki ama güzeldi..

  • ermanen  (27.06.12 22:45:41)
haftaiçi her gün beyazıt beşiktaş yürüyorum sahilden
pazar beşiktaş bebek koşup dönüyorum sahliden
:)
üni zamanı bahçeli yedinci caddeden kurtuluşas yürümüşlüğüm var bi' kaç kez.
  • charlesbukowskiineksi  (27.06.12 23:59:45)
topkapıdan taksime yürümüştü, 1 mayıs 2007'de. günlük 30 km den fazla yürümenin sorunlara yol açabileceğini de duyduğumu belirteyim.

  • dimitrakopulos  (28.06.12 00:36:53)
uzun yürüyüş için yanlış mevsim. ayrıca ilk zaman için 5 saati aşarsan ertesi gün ağrı oluyor

  • 102030  (28.06.12 15:38:31)