ankara- kızılaydan demirspor tesislerine??

canlar, demirspor tesisleri diye bi yer varmış a city'nin oralarda. düğün yapılan. kızılaydan nasıl gidilir acep oraya? dikimevinden de olur. hususi arabam yok maalesef.

demirspor tesisleri marasandiz koprusu ile istanbul yolu arasinda kalan boslukta yer aliyor. acity'e goreceli olarak yakin bir yer ama yurunerek gidilmesi zor bir yer. buraya giden giden toplu tasim araci da yok.

taksiye cok para vermek istemiyorsaniz. sıhhiye'den acity'e giden otobus-minibuslere binip acity duraginda inin. buradan taksiye binip giderseniz yakin olur hatta kopruden karsiya gecip taksiye binerseniz daha yakin olur ama her daim koprusunu altinda taksi bulmak kolay olmuyor. kopru dedigim sey de yaya ust gecidi.
  • helenart  (27.06.12 22:25:27)
yada şöyle olur kızılaydan eskişehir yoluna giden dolmuşlara binip odtü-chp orada inip oradan taksi tutabilirsiniz
yada kızılaydan çiftliğe(AOÇ) gidip, çiftliğin içinde hayvanat bahçesini geçince orada inebilir oradan taksiye binebilirsiniz, maalesef oraya giden minübüs otobüs yok...

  • sic_co  (27.06.12 22:34:59)