digiturk play ile ilgili

digiturk play üyeliğimi giriş'ten premium'a yükselteceğim. dileceğim zaman yeniden giriş üyeliğine dönebiliyor muyum? denemiş arkadaşlar varsa cevap versin lütfen...

Tahsilatı direkt yaptıkları icin o dediğin olmuyor. Ayrıca canlı destekten ekstra bilgi alabilirsin.

  • aglak adam  (26.06.12 22:45:34)
Bana 4 aylık ücretsiz premium geldi. O yüzden soruyorum. Şimdi açtırıp 5-6 ay sonra kapattıracağım. Satın alma sayfasında şu uyarı varda ondan merak ediyorum.

"Bu ücretin her ay otomatik olarak kredi kartımdan çekilmesini onaylıyorum.
Kampanya dahilinde ücretsiz aylardan yararlanıyorsanız kredi kartınızdan herhangi bir ücret tahsil edilmeyecektir."

Ayrıca canlı destek bir bot. İstediğim sorulara yanıt alamıyorum...
  • synche  (26.06.12 22:46:58)
Aktarıyorlardi müşteri temsilcisine, botun cevaplayamayacagi sorularda.

  • aglak adam  (26.06.12 22:48:39)
Ha ayrıca premium ile paket üyeliğini karistirmisim. Onda aylık kesim olabilir evet :)

  • aglak adam  (26.06.12 22:53:16)
Neyse istediğim zaman üyelikler arası geçiş yapabiliyormuşum. Teşekkürler yardımın için.

Edit: Ben başıma gelecekleri biliyordum. Kredi kartımı kaydetti hesabıma. Şimdi üyelik modeli değiştirme seçeneği de kalktı, gözükmüyor. Üyelikten çıkmak için bin dereden su getirmezlerse iyi zamanı gelince.
  • synche  (26.06.12 22:56:38 ~ 23:13:53)
Digiturk üyesiyim. Direk telefonla kapattırabiliyorum. Bunu sormuştum.

Muhtemelen digiturk üyesi olmayanlar için de fark etmez.
  • hatali sifre  (26.06.12 23:39:13)