Bu abi napmış ya? (kepsli)

Şu resimdeki abi haftada kaç gün, toplamda kaç saat çalışmış olabilir?

Boyum 1.85, 70 kiloyum, yağ oranım %5, baya zayıfım yani. Bu abinin son hali gibi olma şansım var mı?

edit: feykse kötüymüş. feyk olduğuna dair bi yazı bişey var mı?

p90x, p90, insanity videolarını izle youtube'ta gaza gelmezsen ne olayım :)

videolar derken eğitim videoları değil kişilerin günlük gibi çektiklerini.
  • lunedor  (26.06.12 14:25:38 ~ 14:26:08)
70 kilo isen kilon az bile sana.

Mekik çek , şınav çek dambıl nasıl yazılır bilmiyorum dambıl kullan. Sonra ilk değişimleri sen göreceksin vücudunda bunları giderek arttır daha çok yap.

Vücudun da belli bir şekil çıkınca özel yardım alabilirsin.

Not:Çalıştığın sürece tozu özel maddeleri var ya onları alacaksın ya da adam gibi yemeğini yiyeceksin.
  • chiko06  (26.06.12 14:28:54)
Bunun fake çekim olduğu ortaya çıkmıştı..

  • pitcheuse  (26.06.12 14:29:09)
pitcheuse +1

fake
  • Laplace  (26.06.12 14:30:02)
abi sezeryanle doğum mu yapmış? karnındaki ney?

  • nop  (26.06.12 14:30:19)
@chiko06 tarihlere baktıysan hadi onu geçtim hiç bir şekilde şınav, mekik, dumble ile olacak bir vücut değil bu, sistematik yoğun bir program ve çok sağlam diyet ister böylesine bir vücut için.

ha bir de şu var son resim mesela 365 gün öyle dolanma ihtimalin yok, o durum çalışmanın en verimli noktasıdır, 1-2 ay o derece olabilir ama arada ufak çaplı yağ oranı artışları kaçınılmaz.
  • lunedor  (26.06.12 14:31:21)
fake olsa bile mümkün bişey bu. p90x bunu sağlayabilir ama bende zayıfım galiba p90x daha kilolu insanlar için, fazla kardiyo içeren bir program.

  • fuzuli  (26.06.12 14:32:25)
p90x zayıf olunsa da işe yarar bir program ama diyet kısmı çok önemli mesela benim için günde 3800 kalori almam gerektiğini hesaplamıştım ki bunu ne şekilde alacağının detayları da mevcut programda(tabiki protein ağrlıklı)
p90x toplamda 3 ay sürüyor ve haftada 1 gün dinlenme var sadece.

daha az bir yoğunlukla mesela 1 sene de daha insancıl bir tempoda 1 yıl gibi bir süreçte doğru program ve besin ile vücutta biraz yatkınsa yapılabilir pek tabi.

p90x için salona gerek yok, motivasyonumu sağlar üşenmem filan dersen ama onun dışında özellikle hacim kazanma odaklı çalışmalarda spor salonu bir süre sonra şart oluyor.
  • lunedor  (26.06.12 14:42:16 ~ 14:42:53)
(bkz: insanity)

  • free bird  (26.06.12 14:47:07)
fake olmasa bile böyle olmak cok zor degil 6 ayda olabilirsin ama supplement alman gerekir,iyi bir diyet düzenli antreman ve supplement = iyi vücut ama kalıcımı dersen 3 yıl bırak hoşaf olursun

  • mukon  (26.06.12 15:39:24)