ufak bir almanca çeviri

Im Sommer 1998 habe ich meine Lehre erfolgreich abgeschlossen", so beschreibt Jessica Dichta den Start in ihren Beruf. Sie arbeitet als Lokführerin bei RBH in Gladbeck. Lokführer und Lokführerinnnen werden in der Eisen- und Stahlproduktion, im Schienenfahrzeugbau oder eben im Bergbau gebraucht. Und können nach erfolgter Ausbildung natürlich auch im Personenverkehr arbeiten.

danke!

translate ingilizcesini böyle verdi:

In the summer of 1998 I completed my apprenticeship successfully, "is how Jessica Dichta the start of her career. She works as a train driver at RBH in Gladbeck. Engineer and Lokführerinnnen in the iron and steel production, rolling stock, or just used in mining. And after training course can also work in passenger service.

Thank you!
  • balik kraker  (26.06.12 14:09:54)
Böyle bir şeyler olmalı, terimleri kendim çevirdim ama.

“1998 yazında eğitimimi başarılı bir şekilde tamamladım.” şeklinde anlatıyor işe başlangıcını Jessica Dichta. Gladbeck’te RBH (www.rbh-logistics.com) şirketinde makine ustası olarak çalışıyor. Bay ve bayan makine ustalarına Demir- ve Çelik üretiminde, Raylı araç yapımı ya da aynı zamanda madencilik gibi işlerde ihtiyaç duyulmakta. Ayrıca başarılı bir öğrenim sonrası tabii ki yolcu taşımacılığı alanında da çalışabilirler.
  • clementine the tangerine  (26.06.12 14:15:47)