game of thrones ne biçim dizi öyle

çok ayıpçıymış ayrıca 2 bölüm izledim çok sıkıldım. merlin izlemek daha zevkli
aşkı memnu gibi gidiyo bu tın tın napim izleyeyim mi devamını?

Dalga geciyorsun heralde merlini daha mi eglenceli buldun gercekten .bence 4bolum izle sonra karar ver

  • verapalas  (26.06.12 12:33:38)
ekşın yok dizide, beklediğiniz buysa izlemeyin. entrikalar üzerine kurulu daha çok.

  • lemmiwinks  (26.06.12 12:35:01)
evet merlinde her bölümde baska bi olay oluyo izlettiriyo kendini
bu sıkıcı öyle konusuyolar sevişiyolar bişi olduğu yok
bildiğin aşkı memnunun ingiltere versiyonu :/ ama şu beyaz saçlı kızın kocası olan adam güzelmiş
  • neira  (26.06.12 12:36:41)
ay napim sevmedim işte. bölüm basına 1 saat oturup sunu izlemek çok sıkıcı
sons of anarchy nasıl bisi onu izliim mi?

  • neira  (26.06.12 12:41:41)
merlin selena^dır...

  • repins  (26.06.12 12:43:08)
merlin selenayla game of thrones aşkı memnu işte
selenayı askı memnuya tercih ederim

  • neira  (26.06.12 12:45:21)
:) ehehe, guzelmis bu ya.

buradan su sonuc cikiyor aslinda neira. bolum ici cozulen olayi olmayan diziler sana gore degil.

polisiye suc dram seviyorsan sons of anarchy'i seversin. hem tek bolumde cozulen seylerde var.
  • entrapmen  (26.06.12 12:45:57)
neira, kızım bak git valla. Sons of Anarchy tam hardcore dizidir. Game of thrones izleyemeyen onu hiç kaldıramaz ;)

  • jesterdvine  (26.06.12 12:47:17)
herkes bayılarak izlediği için beklentim çok yüksekti sanırım o yüzden hüsrana uğradım. yani kurtların gelip sahibini koruması dışında gözümü yaşartan bir sey olmuyor
aşkı memnu daha çok heeyecanlıydı burada frdevs bile yok

  • neira  (26.06.12 12:59:11)
perşembe günü işler güçler başlıyor. bu yaz daha eğlenceli bir şey olacağını sanmıyorum.

  • sotw  (26.06.12 13:31:21)
neira nın içine troll mü kaçmış?
ben o kadar çok duymuştum ki adını en son dayanamayıp bir bölüm izledim bıraktığımda 7.bölüm bitmişti game of thrones un.

sen daha COFFRİ piçiyle tanışmamışsın firdevs yok diyorsan. Sık dışı COFFFRi piçi ile tanış bi ondan sonra tekrar konuşalım
  • skywalkeremre  (26.06.12 13:34:16 ~ 13:35:18)