iddaaa

bi kağıda yazsam bayideki adama da desem şunu oynar mısınız bana diye, olur mu öyle bir şey? kuponu mu doldurmak lazım?_

olur öyle şey de adamın insafına kalmış:ben senin uşağın mıyım deyip tersleyebilir de ; tamam kardeşim dert etme doldururum ben ayıpsın da diyebilir :D

  • michael jackson  (25.06.12 13:50:23)
İnsaftan öte söylersin o da makinadan doldurur. Bu yapılan bir şey.

  • reyals  (25.06.12 13:51:17)
hayrına yapmıyor ya senden para kazanıyor. Söylersin makinadan oynar

  • aspo  (25.06.12 13:55:39)
15 tane maç yazdıysan oynamaz. 2-3 maç filansa boşa kupon harcamaman adamın işine gelir.

  • bilan  (25.06.12 14:21:12)
abi ben bilmiyorum da arkadaş oynar mısın şunu dedi bir bakarsan sevinirim.

demek zor mu lan gelmiş buraya sormuşsun (=
  • w a s d  (25.06.12 14:33:39)
yapar tabi ama her gün her gün 2 liralık kupon için yapmaz öyle bir şey. ayrıca hem iddaa hem de ganyancıların asıl geliri telefonla yazdıran adamlar, adam telefonda 150 liralık kupon yazdırıyor. (gerçi kuponu ezberleyip takip ediyoruz arada, daha tutturan görmedim :)

  • sotw  (25.06.12 14:33:40)
Yoğun değilse oynar. Ama kendin doldursan daha iyi. Doldurmayı bilmiyorsan adama açıkca söyle doldursun ve ya öğren sen de.

  • chiko06  (25.06.12 14:49:56)