detroitli kizil

bu adam kim? troll olduğu belli gibi ama olayı ne yani dinci mi kinci mi nedir? ismini sözlük dışında yerlerde bile zikrediyorlar.

edit: dinci derken ateizmi kötüleme aracı olarak kullanan ve şakirt taklidi yapan troller gibi mi demek istedim. yanlış anlaşılmasın.

troll değil. dinci değil de koyu dindar denilebilir

  • xvyz  (25.06.12 13:53:03)
troll değil.

  • leadri  (25.06.12 14:15:21)
beğenmediğin yazarı troll diye damgala hemen. bi bitmediniz valla ya.

  • arnatuile  (25.06.12 14:55:52)
yazılarını detaylıca okumadım karması -300lerde olduğundan troll sandım. insanları damgalamak gibi bi niyetim de yok ayrıca. böyle algılayanlar için yapacak pek bir şey de yok.

  • isimsiz uye  (25.06.12 15:14:11)
insanların kendilerine uymayan herkesi troll olarak nitelendirmesini korkunç buluyorum. kendisi din yüzünden devreleri yaktığını düşündüğüm pek çok kişiden biri.

  • i ve been mistreated  (25.06.12 15:31:17)
sadece karmasına bakarak hemen troll demişsin işte. bu damgalamak değilse nedir ? neyse...

  • arnatuile  (25.06.12 15:36:39)
sen 'beğenmediğin yazarı troll diye damgala hemen' yazmışsın, öyle biri değilim. sadece "karması çok düşük oldugundan troll 'sandım'" dedim.

  • isimsiz uye  (25.06.12 15:42:27 ~ 15:42:51)