prezarvatif

selam,

iliski sırasında prezarvatif patladi bu herifleri dava edebilir miyim ?

iyi geceler.

iyi düşünmüşsün ama ispatlanması çok güç. ha video kaydı yaparken oldu dersen o ayrı. onlarda büyük ihtimal beline sağlık derler :)

  • benbuhayatın  (24.06.12 23:53:39)
edemessin.

ya düzgün takamamış, ya da yeterli kayganlığı sağlamamışsınızdır.
yoksa prezervatif patlayan bir şey değil.
  • hope ender  (24.06.12 23:58:34)
onun icine en az 20 litre sivi koyabilirsin. o halde patlatsiysan seni seyinden opucem

  • hizari  (25.06.12 00:09:14)
dava etmenin anlamız olmaz ama tükteci hakları zımbırtısı var, oraya başvurursan, paranı geri alabilirsin. zengin olmayı bekleme.

  • ruhibirbanyo  (25.06.12 00:17:29)
gece tanistigim bir hatunla takiliyordum
neyseki sarhos degildim
hatunun da aids vs bir sey olabilir yani bundan emin olabilmem mumkun degil yada ben de olabilir
neyse bir ses isittim durdum anladim ki itoglu it patladı
cikarttim yandan patlmis saphakinin ucu saglam
yani bir problem olmadi ama
tirstim sonucta kiz aidsli olsa ve patladigini anlamayip devam etsem...

prezo ya da guvenemezsem yuh artık yani dikkatli olmak lazım.
  • Çuvaldızı  (25.06.12 00:20:03)
bim den mi almıştın ?

  • mortac  (25.06.12 00:24:15)
Bim esprileri falan iyi hoş da OK'in patladığını görmüşlüğüm var.

  • rearazem  (25.06.12 00:32:58)
aids bulasmaz korkma sunnetli erkeklerde hele cok cok dusuk bulasma sansi var cok surtturmediysen falan aidsli hatunu becersen bile bulasmaz ancak kadindan aids fiskirmasi lazim ozaman bulasir cunku bizde gorulen virus b tipidir ve az bulasicidir taylanddaki cok cabuk bulasir 50 kat daha bulasicidir

ayrica sexten once dus almayin kayganligi azaltiyor ayrica prezervatifin icine ve diusina kayganlatirici surmen lazim o yoksa kadin iyice yalamali once oenisini sonra prezervatifi takip onu yalamali
  • iplikci  (25.06.12 00:36:04 ~ 00:38:19)
@iplikci

hocam belli bir şeyler okumuşsun ama zaten cahil toplumuz gözünü seveyim şu kadar iddialı konuşma: "aidsli hatunu becersen bile bulasmaz"

Sonuçta kayıtlarda 1 tane öpüşmeyle bulaşan aids vakası var, mikroskobik yaranın içinden giriyor.
  • rearazem  (25.06.12 00:45:16)
onlar genelde viral loadu yuksek olanlar yani kaninda aids yuksek seviyede olanlar genelde bulasmiyor ama hayat kadinlari kendine bakmiyor tedavi olmadigi icin virus miktari artiyor ayrica sunnet olanlara bulasma ihtimali herzaman az kamerun musluman afrika ulkesi sunnetli diger hristiyan ulkelere gore oran cok dusuk

  • iplikci  (25.06.12 00:53:09)
@ iplikçi -> sünnetli müslümanları allah mı koruyor?

  • mortac  (25.06.12 01:00:28)
@çuvaldızı hayır edemezsin çünkü paketin arkasında yazıyor neden dava edemeyeceğin.

@iplikçi sağlık bakanlığında katıldığım bir toplantının sonucuna göre rusya gibi ülkelere vizelerin kalkmasıyla beraber türkiye'de hiv konusunda ciddi bir artış bekleniyor. temkinli olmakta fayda var.
  • kayranin kedisi  (25.06.12 02:00:35)
adam aidsten korkuyo da çocuk falan olur diye korkmuyor. olum kürtaj yasah lan bilmiyon mu ?

  • Wolfware  (25.06.12 02:03:43)
nasıl ses çıktı ya patlarken? bom güm gibi mi? prezervatifin patlarken çıkardığı sesi tahayyül edemiyorum.

  • marido  (25.06.12 09:25:02)
@marido
pıt diye enteresan bi ses çıkıyor ve hissediyorsun.
bir mağdur....
  • licorne  (25.06.12 15:11:16)