teledünya vs digiturk vs d-smart

her kafadan bir ses çıkıyor. biri memnun bir menun değil. hangisini bağlattıracağıma karar veremedim.

maç falan izlemem. asıl izlemek istediklerim belgesel ve müzik kanalları. tabii ki hd kanallar da bol olsun. üç aşağı beş yukarı aynı olduklarını biliyorum ama birisi "digiturk'ten çektiğimi kimseden çekmedim" diyor, biri "allah düşmanımın başına d-smart vermesin, durmadan kopuyor" diyor. kararsız kaldım. bi yardımcı olsanız?

teledunya : bulundugunuz bolgedeki altyapisi onemli.. kimi yerde hicbir sorun yaratmazken, kimi yerde cok sorunlu.. bunu da cevrede kablonet kullananlardan ogrenebilirsiniz..

digiturk ve d-smart : ikisinin de sizi musteri degil bir para kapisi olarak gordugu kesin. bir farklari yok. hizmetten cok ne kadar para odediginiz daha onemli.. digiturk de 13 belgesel kanali var 3 u hd.. d smartta 12 belgesel kanali var 2 si hd..

digiturk de futbol var.. malum.. dsmartta avrupa sampiyonalarindan kasiyor..

muzik ve radyo kanal sayilari da bildigim kadariyla hemen hemen esit..

digiturk daha once kuruldugu icin biraz daha tebrubeli ve pazar payi varmis intibasi var..

onun haricinde ikisi de ayni.. ama bekleyelim biraz uydu uzmani bir kac kisi gelir birazdan ya da ben yazarken gelmistir..
  • bigman  (24.06.12 19:09:24)
digiturk. müzik ve eğlence paketiyle belgesel paketi alıyorum, 12 lira da giriş paketi, etti sana 20 lira. 12 ay taahhüt verdim, hd kanalları da izliyorum. 10 lira daha veriyorum, aynı kanalları yatak odamda da izliyorum. yakın bi arkadaşım da teledünya hd hizmeti alıyo, ne vh1 ne mtv, ne digiturk radyoları, ne e! falan hiçbirini izleyemiyor.hele hele müzik izlemek istiyosan, mtv live hd için digiturk. hatta digiturk almaya karar verirsen "arkadaşını getir ikiniz de 1 ay fatura ödemeyin" tarzı kampanyadan yararlanalım birlikte.

  • like it or not  (24.06.12 19:38:07)