europa universalis 3

sabahtan beri aptal aptal forumlarda geziyorum. adamlar öyle sitelere upload yapmışlar ki yüklemek mümkün olmadı. torrentten indirdim bi tane içinde yığınla zip dosyası var read me metninde ise sadece 1 dosya varmış gibi konuşmuş adamlar. çıkart daemon tools'a ekle tamamdır diyor. napıcam bi oynayamadım yardım edin.

dosyaların uzantılarını yazsana. onlardan birini daemon tools a ekleyecen.

  • vartuhi  (24.06.12 18:34:48)
.bin olanlar değil mi? değilse bile(yığınla birbirine benzer zipten 1 tanesini dışarı çıkartıp denedim) ben zipten çıkan 2 dosyayı da denedim olmadı. daemon hata verdi.

  • nickimin hakkini veremedim  (24.06.12 18:36:19)
yok .bin değil. şimdi aklıma gelmiyor. o zaman en iyisi hepsini tek tek sokmaya çalış. sanki .nfo gibi bişeydi ama bilemiyorum.

  • vartuhi  (24.06.12 18:37:40)
zip halindeyse daemon tools'a gerek yok. setup dosyasını çalıştır, gerisi gelir zaten.

  • tahrik olmusken objektif olamam  (24.06.12 18:39:12)
zipli dosyaları bi yere çıkar, büyük ihtimalle onlar büyük bir dosyanın sıkıştırılmış hali.

  • repins  (24.06.12 18:46:48)