Musluk tamircileri

MErhaba ey Mariolar Luigiler;
evin mutfak muslugu damlatıyor lakin musluk sanki ici acılmamıs diye yapılmıs gibi.

Hırdavatcıya gittim abi icini acıp bataryayı getir ki nasıl olacagını bilelim ,icindeki bataryanın degismesi gerekiyordur dedi.
Dedigine gore muslugun bir yerlerinde bir vida var onu gevsetip bataryaya ulasabilirim ancak bizim gizemli alette oyle bir vida bulamıyorum.

Var mıdır bu muslugun icinin nasıl acılacagını bilen? Tarif edebilecek olan?

Prenses bekliyor malum :)

resimden çok net anlaşılmasa da o takım büyük ihtimal tek parça küresel sistemdir. yani sökerseniz hepsini sökmeniz gerekir ve büyük ihtimalle sonuç yenisini almakla sonuçlanacak.

not: tamamını sökmek istiyorsanız lavabonun altına eğilip oradaki bağlantıları açmalısınız.
  • angelofdeath  (23.06.12 19:15:34)
muhtemmelen, musluğu açar şekilde yukarı doğru kaldırın, alttan bakın oralarda minik bir vida görebilirsiniz.
2. yol ise, lavabonun altından tüm musluğu söküp götürün
www.uzmantv.com
  • kisa  (23.06.12 19:29:01 ~ 19:29:48)