[]

ekimde adalar

bu yaz ailecek tatil yok anca ekimde bi haftasonu tatile çıkabilcez.

ekim ayı ortalarında istanbul/adalar nasıl olur ki havası-suyu. gitmeye değer mi?


 
ekim ayı başında adalarda geçirdiğim bir günü, ki o gün doğum günümdü,asla unutamam.büyükadanın eteklerinden havalanan leylek sürülerinin adadan ayrılışını dakikalarca izlemiştim.ekim ayında istanbulda genellikle rüzgar ve yağmurun olmadığı, güneşli günler yaşanır.doğum günüm istanbulda bir tek geçen yıl yağmurlu geçti ama akşamları güneş battıktan sonra hava serinleyebilir.bu anlattığım günü yaşayalı 9-10 yıl oldu sanırım.şimdi adalar daha da turistik,arap turistlerin çok rağbet ettiğini ve fayton kuyruklarının metrelerce uzadığını anlatan arkadaşlarım oldu.bu bakımdan sükunet arıyorsanız hafta içini tercih edebilirsiniz diyebilirim.yani sonuç havası iyi gelecektir :)


  • sakli su  (21.06.12 14:35:17) 
adaların en güzel zamanı bahar geçişleridir. kesinlikle pişman olmayacağınız bir tatil olur.


  • yetmisbesa  (21.06.12 14:39:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.