Arabama çarptı...

günaydın. sabahın köründe park alanında biri arabama çarptı. işe gireceğiz. büyük bir firmada çalışıyoruz. tanımıyorum ama aynı yerdeyiz. neyse indik dedim napıcaz şimdi? abi al bu kartım. akşam hallederiz dedi. tamam dedim. bastım gittim park ettim. tutanak mutanak hiçbir şey tutturmadım. sadece çocuğun sözüne güvendim. şimdi ne olur en kötü ihtimalleri sıralayınız :(

büyük ihtimalle yan çizmez ama, tedirginim...

Aynı yrdeyseniz yine görürsünüz aynı kişiyi ve aracı. Dolayısıyla bişi olmaz dont worry be happy.

Plakaya bakmadınmı?
  • poseidon1  (21.06.12 08:55:59)
günaydın,
akşam konuşursunuz, bir şekilde aranızda rapor tutar gerisini sigorta şirketine bırakırsınız.
içiniz rahat olsun
  • sli  (21.06.12 08:58:11)
En kötü ihtimalle adamı bulamazsın. Adam park halinde çarptıysa veya park halinde çarptı demeye müsait bi' şekilde çarptıysa öyle dersin kaskoya onlar karşılar.

  • onexey  (21.06.12 09:02:20 ~ 09:15:14)
plaka?

  • Laplace  (21.06.12 09:16:13)
adamın kartını aldım. kaskom yok benim. arabayı alalı 5 gün oldu. aracın muayenesini yaptıracaktım bu gün :(

  • markasiz  (21.06.12 09:48:30)
adami bulursun, sorunu da cozersiniz rahat ol.

  • madman  (21.06.12 09:49:30)
Sıkıntı olmaz aynı yerde çalışıyorsanız.Bana ufak bi tır çarpmıştı 4 günlük güzelim ford fiestaya herif döndü gidiyor.zar zor indirdim arabayla tırı aynı yere çektirdim.Sonra fotoğraflarını çektim tutanağı tutturdum kimlik ehliyet fotokopilerini aldım.Ama tanımam etmem.sende sıkıntı olmaz.

  • seindfeld  (21.06.12 10:25:00)
plakasını alacaksın abi...plakasız olmaz. tutanaksız da olmaz.

  • raki masasinin degismez adami  (21.06.12 10:37:35)
eğer adamın yalnızca zorunlu trafik sigortası varsa park yerinde oldu kaza demeyin. bazı firmalar sorun çıkarabiliyor. yolda oldu filan diye çizin tutanağa. kasko varsa sıkıntı yok ama.

  • elikası  (21.06.12 11:10:25)
oncelikle arac muayenesi yoksa tutanak falan tutmayin. zaten polis cagirma ihtimali kalmamis o nedenle polis cagirmayin demiyorum. muayenesi gecmis arac kullanmak zaten ceza gerektirdigi icin hem ceza odemek zorunda kalirsiniz.

eger hasar kucukse ve karsi taraf sigorta yerine odemeyi kendisi yapacaksa her turlu anlasma yoluna gidin.

en kotu olacak ihtimal adam sizin icin araba carpip kacti diye bilir :) bu nedenle kaza tutunaka tutulmasa bile araclarin kaza yerindeki fotograflarini cekmek gerekir.
  • helenart  (21.06.12 11:12:38)