[]

fn tuşu

merhaba,
msi cx640dx laptop'ım var. fn tuşu ile yön oklarına basıp sesi kısıp açabiliyorum, parlaklığı da falan fakat f tuşlarına basıp yapılan işlemleri yapamıyorum. mesela f3 ile birlikte basınca touchpad'in kapanması lazım, f7 ile birlikte basınca wifi kapanması laım vb hiçbiri olmuyor. nasıl düzeltilebilir? 
Fn tuşlarının bazılarının çalışması için genelde program yüklenmesi gerekiyor. Bilgisayarla gelen cd'leri bir karıştır istersen. Benimki mesela ATK Media diye bir program.


  • otonom  (18.06.12 13:54:49) 
Sanırım eksik driverdan kaynaklı bir sorun.


  • disfircasiyimben  (18.06.12 13:55:45) 
bilgsayarla gelen cd deki tüm driverları kurmuştum, ki zaten ilk aldığım zaman çalışıyordu hepsi son 1-2 aydır bu sorunu yaşıyorum.


  • Barki  (18.06.12 16:41:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.