PES için PC'de joystick tavsiyesi

Merhaba,
PC'de pes oynuyorum fakat 20 tl ye bir kol aldım geçenlerde. hemen bozuldu bir tuşu.. şöyle, kullandığınız ve tavsiye edeceğiniz bir marka var mı?

not: bir kaç jostick denedim bazısında adam kaçırma tuşu çalışmıyor, bazısında kolun arka tarafındaki tuşlara basmak falan zor oluyor falan o yüzden kullanıpta tavsiye ettiğiniz varsa alacağım.

(bkz: logitech f310)

50-60 lira civarında.

logitech precision gamepad vardı 20 tl civarında ama artık bulunamıyor.
  • baldur2  (18.06.12 11:49:03)
x5 tech'in birebir sony joystick yapısında olan joystick'ini almıştım. 4-5 3 sene falan dayandı sonra arkadaşımı verdim hemen bozdu. Ama çok sağlam joystickdi. Saydam mavi birşey. O zamanlar 18 tldi.

urun.gittigidiyor.com
  • chiko06  (18.06.12 11:51:01 ~ 11:51:35)
dandik bir şey alacağına orijinal sony ps2 kolu al. 40 lira civarı galiba. bir de ps2 usb dönüştürücüsü al.

  • benaslindayohum  (18.06.12 12:47:40)
@benaslindayohum -1,

ben böyle yaptım 30 liraya kol aldım, 10 liraya dönüştürücü. dönüştürücü denen illet kolun parasını geçti, ayda bir bozuluyor, çok sağlam olanından da alsan dandiğinden de alsan bozuluyor. kablosuz kol almayı düşünüyoruz bu ara, bakalım hayırlısı.
  • trajikomix  (18.06.12 13:28:57)