mesaj gelmemis olmasina ragmen mesaj kutum yaniyo?

mesaj gelmis diye heyecanlandiriyo yesil yesil, acip bakiyorum yeni mesaj yok. niye yapiyo ki bunu?
ssg nin attigi davetiye mesajindan sonra boyle yapmaya basladi.
son 5-6 girisimde hep boyle.

bende de oluyor arada

  • trinitrotoluen  (17.06.12 17:11:17)
cache temizliği yaparsanız düzelecektir sanırım.

  • cro magnon  (17.06.12 17:15:41)
@cro magnon
biraz teknoloji ozurlu oldugumdan, onu nasil yaptigimizi da anlatirsaniz?

  • unless you gotta better idea  (17.06.12 17:18:28)
chrome için:

setings>show advanced settings>clear browsing data>the past 4 weeks veya beginning of time deyip delete cookies ve empty cache deyin.

isterseniz türkçe'sini yazayım ama almanca'm yok malesef :/
  • cro magnon  (17.06.12 17:24:12 ~ 17:32:56)
su an almanca bi chrome da oldugum icin yapamadim ama sonra denerim, benim bilgisayarda. olur heralde.
neyse tesekkur ederim.

@cro magnon
gerek yok ingilizce biliyorum da almanca oldugu icin yapamadim. almancam o kadar iyi degil de daha :)
  • unless you gotta better idea  (17.06.12 17:30:48 ~ 17:37:46)
ctrl + shift + r veya ctrl + f5 şeklinde denerseniz daha kolay olur.

  • bir kac yazar once  (17.06.12 17:36:52)
@birkac yazar once
yaptim. hesaba da cikip tekrar girdim denemek icin, bu sefer yanmiyodu. olmustur heralde.
tesekkur ediyorum.
  • unless you gotta better idea  (17.06.12 17:40:21)
O kısayol cacheleri o site için temizleyerek girmeye yarıyor. cro magnon'un verdiği tüm siteler için cache temizleme zımbırtısının kısayolu da ctrl + shift + delete'dir. Lazım olursa almanca, japonca dinlemez kullanırsın.

  • bir kac yazar once  (17.06.12 17:46:10)
Konuya çok hakim olmamakla beraber bu durumun telefonla sözlüğe girenlerde görüldüğü kanaatindeyim. Telefondan okuduğunuz bir yeni mesaj bilgisayarda eskimiş olarak gözükmüyor, sanki hala yeni mesaj gelmiş gibi ışık yanıyor. Ama tıklayınca okunmuş olduğunu hatırlayıp hiçbir mesaj göstermiyor.

Bu bir tanı denemesiydi, bilenler noktayı koyar.
  • sumen6  (19.06.12 17:27:48)