ipad ve faturalı hat internet paketlerini ortak kullanmak

vodafone faturalı hat abonesiyim 4gb internet pakedine de üyeyim. vodafone'dan the new ipad almaya niyetlendim. vodafone forum'da sorduğum soruya olumsuz cevap aldım. sözleşmeli ipad için alacağım pakedimi iphone'da da kullanabilir miyim diye sormuştum. yani telefondaki pakedimi iptal ettirip ipad ile birlikte almış olacağım interneti telefonumda da kullanabilir miyim diye sordum. aksi takdirde ipad'e ayrı iphone'a ayrı internet pakedi alıp ödemek gibi bi saçmalık olacaktı hayatımda. işte olmaz dediler.

"İkiz kart özelliğini kullanarak iPad kampanyası dahilinde sağlanan 4 GB internet paketini cep telefonunda da kullanabilirsin. Ancak, ikiz kart özelliği gereği iPad üzerinden internet kullanırken cep telefonunu kullanamaz, çağrı ya da SMS alamazsın. Aynı durum cep telefonunu kullanırken iPad için de geçerlidir. Cep telefonunu aktif, iPad'i pasif duruma getirebilmek için cep telefonundan çağrı başlatman gerekir."

böyle aptal bişi olabilir mi ya.

tek internet pakedi ile iki cihazı da kullanmak istiyorum. nedir bunun çözümü nasıl yapim?

yok ya uğraşılcak şey değil o.

  • radioheadbanger  (17.06.12 17:15:16)
sssakee +1

git ipad'ini daha ucuz bi yerden al. hem vodafone'a bağlı kalma hem de ucuza al. 3g'li almana gerek yok. ipad yanında iken iphone da her zaman yanında olacağından iphonun kişisel erişim noktası özelliği ile wi-fi üzerinden internete girebilirsin.
  • himmet dayi  (17.06.12 17:20:30)
hangi ipad'i alayım diye sormuyorum babacanlar, bahsettiğim internet meselesini nasıl çözerim diye soruyorum.

  • radioheadbanger  (17.06.12 17:22:26)
vodafonecular dogruyu demis, ikiz kartta ayni anda iki cihazi da kullanamiyorsun. tek internet paketi icin en mantiklisi iphone u hotspot olarak kullanmak. lakin new ipad in interneti su gibi harcadigini da unutma

  • yetersiz veri  (17.06.12 17:48:12)