Diablo 3 Battle.net üzerinden satın alanların RMAH'ı aktif oldu mu ?

Paypala para atan var mı ?

Oldu. Senin olmadıysa şu authorization zımbırtısını yapman gerekiyor.(Telefona Authenticator yüklemen vs)

  • lunedor  (17.06.12 01:04:11 ~ 01:06:13)
Almamıştım daha diablo 3 te ondan sordum.

Sonra kazayla alıverdim bu akşam, paypal sayfasına yönelnmeden aldı ilginç bi şey tabi.

Bu arada dijital alanlar 3 gün beklemesi gerekiyormuş rmah'ı kullanabilmek için.
  • saiko  (17.06.12 02:32:09)
Authenticator işini yaparsan beklemene gerek yok. Bu arada battle.net balance nakde çevrilmiyor o yüzden hesabına paypal tanımlayıp satışlarda paypal i seçmeyi unutma.

  • lunedor  (17.06.12 02:35:51)
Okudum okudum hepsini fakat auth işini diablo 3 almadan yaptım, authla hesabıma giriyorum fakat options da hala aktif değil rmah kısmı.

  • saiko  (17.06.12 02:49:40)
Options? Şimdi oyuna giriyorsun AH'u açıyorsun sağ üstte EUR olması(Currency de olabilir) ona tıklıyorsun ve RMAH karşında olmalı ha burada 3 gün bekle diye bir uyarı alıyorsan Authenticator yüklemen gerek ki yaptım diyorsun, bu uyarıyı almaman gerek ama alıyorsan şifreni değiştiriyorsun ve RMAH'a giriyorsun.

  • lunedor  (17.06.12 03:13:13 ~ 03:13:32)
Yok 2 defa değiştirdim o da yemedi.

Bu arada bunu yapmadan önce (ve hala) menüdeyken options yaparsam rmah yerinde no real money currencies available yazıyor.

oyuna girmeden (loginden sonra yani) auction yapıp currency tıklarsam da 3 gün bekle diyor.
  • saiko  (17.06.12 03:22:15)
çok çok uzak bir ihtimal ama update yapmamış olabilir mi?

  • lunedor  (17.06.12 03:25:02)
Yok yok yeni yükledi zaten kapayıp açtım da kaç sefer.

Neyse şart değil 3 gün de beklenir zaten yeni başladım hemen satış yapacak değilim de önemli olan sonradan sorun çıkmaması ondan ürktüm.
  • saiko  (17.06.12 03:26:46)
bir ihtimal o 3 gün oyunu satın aldıktan sonra rmah için 3 gün geçmesi gerekiyor olabilir. 3 gün sonra yine olmazsa burdan da yazarsan araştırırız.
iyi oyunlar sana :)

  • lunedor  (17.06.12 04:08:10)