Anadolu İletişim vs İstanbul İletişim

Arkadaşlar merhaba.Eskişehir'de yaşıyorum bu sene kafama bazı şeyler dank etti,sınava çalışayım dedim.Bu sene büyük ihtimalle Anadolu Üniversitesi İletişim Tasarımı ve Yönetimi bölümü olur.Aynı zamanda İstanbul'da Beykent,Yeniyüzyıl Görsel İletişim Tasarımı(Yüzdeyüz Burslu) ve Marmara,İstanbul ikinci öğretim iletişim bölümleri olabilir.Şimdi size sorum şu şekilde:

-Anadolu'da okumak bu sektörde iş hayatına 5-0 yenik başlamak mı demektir?

-İstanbuldaki bu özel üniversiteler tercih edilmelimidir?(Beykent,Yeniyüzyıl)

-Marmara ve İstanbul iletişim fakültesinde okuyanlar okulun eğitimi hakkında bilgi verebilirler mi?

Teşekkürler.

Marmara ve İstanbul üniversitesi iletişimde en iyi iki üniversite tartışmasız.
yeniyüzyıl üniversitesinin bu alanda bir başarısı olduğunu duymadım
özel üniversitede bilgi ve bahçeşehir üniversiteleri iyi bir başarıya sahip.
  • sekilci zihniyet  (16.06.12 19:22:27)
Anadolu aşmış ve çok iyi bir üniversite iletişim fakültesi açısından. git oraya. düşünme bile.

  • pegasuss90  (16.06.12 19:34:16)
anadolu iletişim, iletişimin şahıdır. istanbul üniversitesini özellikle geçiniz efendim.

  • army14  (23.07.12 18:09:47)