şimdi beyin jimlastiği zamanı - kurgu

3 kişi var. 45,34 ve 25 yaşlarında 3 erkek. bunlardan 34 ve 25 olanların arasında derin bir husumet var. 45 yaşında olan, ağır bir abi, tarafsız bu husumette. diğer iki kişiyle de arası iyi.

34 yaşında olan kişimiz, 25 olanın amcası diyelim. 34'ün ikinci çocuğu doğuyor.

bir gün, 45 ve 25 olanlar birlikte yürürken, 34'le karşılaşıyorlar. aralarında şöyle bir diyalog geçiyor;

25-selam, allah bağışlasın, gelmiş ikinci :)
34-ha evet, sağol, inşallah :)
25-bizim senle aramız ne kadar kötü olsa da, kuzenlerim sonuçta.. (45'e dönerek) insan kuzenlerini sever düşünür, di mi?
45-öyle tabi
25-(34'e dönerek) işte düşündüm de geçen gün öyle, sana baba diycek çocuklara acıyorum lan. (45'e dönerek) bi de adam zannedicekler ya kendi babaları diye (34'e dönerek, elindeki bitmiş izmariti sallayarak) buna baba deselerdi daha iyiymiş amınakoyayım
34-................................................

noktalı yer nasıl dolabilir gece kuşları? şiddet düşünün, karşılık düşünün, ne isterseniz düşünün.

sevgiler,
hope ender.

kendini olayın içinde hissetmek isteyenlere gelsin; www.youtube.com

kanka ne isterseniz düşünün dedin.
şimdi amca dallamanın tekiyse zaten 25lik haklıdır.45lik o arada ağır abi dediğin için pek iplemez bunları. amcada gence dönerek ne diyon lan sen falan derken mevzu çıkar ordan. burdan çıkaracağımız 2 sonuç var.

1-25vs34 çıkar,sağlam kavga ederler.
2-ağır abi ikisinide tokatlayıp evine gönderir.

çok mu saçmaladım?
  • GibsonRules  (16.06.12 03:09:23)
34 25'e kafa göz dalar 45'de ağır abi jargonun gereği ayırır sanıyorsanız yanılıyorsunuz. o da dalar 25'e. ne biçim laf ediyorsun amcana deyu. böyle işte...

  • nicotinell sakizli muhallebi  (16.06.12 03:12:57)
34-ben de senin soluduğun şu havaya acıyorum da neyse ki o elindekinin tamamı olmayan ciğerine gitti,desin.amcadır o küfretmesin.hehe

  • kenryuyudover  (16.06.12 04:18:22)
34 yumrugu oturtur, 45 de "e, haketti pezevenk" der. ideali budur bence.

  • fortisvita  (16.06.12 07:15:50)