diablo 3

ya bu 15 milyonluk falan amuletleri ringleri nası alıcaz ya? level 60 oldum, hell'de azmodan'a baya yaklaştım ama hala o paraları rüyamda görebiliyorum sadece.

Gayet ciddi yazıyorum:

Günde 10-12 saat boyunca farmlayacaksın. Farmlayacaksın derken, hell falan değil. Inferno'da 3. ve 4. bölümleri farmlayacaksın. 1 ve 2'de çer-çöp düşüyor. Nadiren ortalama bir eşya düşerse iyi.

Diğer kötü haber ise artık gerçek parayla çalışıyor Auction House. Yani altın kasarak hiçbir şey alamazsın, o dönem kapandı. 1 milyon altının ederi 2-3 Euro'ya düştü. 15 milyonluk amulet ya da ring için 40-50 Euro ödemek gerekiyor. Kim öder deme, 250 Euro'yu boktan eşyalara veren hıyarlar var.

1 kuruşluk dahi mal almam gerçek parayla. Fakat elime geçerse satarım. Donanımhaber'de elemanın biri 700 Euro kazandı 3-4 eşya satarak. Olayın özeti; oyun amaçken araç halini aldı. Artık amaç ticaret. Blizzard fena para kaldırdı, daha fena kaldıracak. Satış başına %15 komisyon...
  • ahmetcan44  (16.06.12 02:17:55)
rmah acilmadan once ah'de ucuza item alip pahaliya satma sistemiyle rahat 10-15 milyon kazandi arkadaslar.. rmah acildiktan sonra biraz yavasladi ah'deki ticaret.. 100k'lik ringler falan 50-60k ya dustu.. ama yine arada eger sık sık kontrol edersen 2k-15k arasina satiyorlar bu tarz ringleri..

bi sure ah'de dolasirsan eger anlarsin hangi item para ediyor hangisi etmiyor.. eger ah'ye girmicem diyosan inferno'ya gectikten sonra butcher farm olayina gireceksin.. 45 dk falan suruyor sanirim ve en az bi tane ah'de gidecek item bulunabiliyor.. yaninda buldugun gold da fena degil.. genelde soylendigi gibi çöp itemlar dusuyor tabi ama mesela alttaki ringi bi butcher run sirasinda dusurdum ben..

dl.dropbox.com
  • buzzlightyear  (16.06.12 08:40:35)
bu arada ben aslında inferno'yu bitirebilmek için sormuştum onları nasıl alıyoruz diye :)

  • sanal uyku  (16.06.12 22:59:16)