[]

Blackberry Radyo Apn

Yahu bi blackberry 9790 aldım,başımada bela..Şimdi powerfm radyo uygulamasını kurdum ama apn filan girdi işin içine.Şimdi biz bu apn üzerinden radyo dinlerken data diye faturaya kitler mi vodafone? Kitlerse bu blackberryden radyo dinleme hadisesini nasıl çözücez?Bi el atın allasen..
 
vodafoneda blackberry apn ise ücret alımıyor ama internet apn ile bağlanıyorsa ücret alınır.ben tuneln radyo ile wifi üzerinden bağlanabiliyorum.


  • alexsei  (15.06.12 20:24:28) 
peki bu blackberry apn ve internet apn arasındaki fark ne nasıl anlıcaz?


  • cancan  (15.06.12 21:55:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.