[]

Zayıflama

1.80 boyunda 72 kilo er kişisiyim. Evde koşu bandı var, günde ne kadar koşup nasıl bir diyet uygulayarak yağ kütlemi azaltabilirim?
 
şimdiki yediğinden daha az yiyeceksin daha fazla hareket edeceksin.:) kilon fazla değil dengeye ulaşırsın kısa zamanda.


  • sortime  (15.06.12 17:06:01) 
sen surekli kosmaya basla da ne kadar kostugunun cok onemi kalmaz.

20 dkdan az olmamasi gerek. yavas - hizli - daha hizli - orta - hizli - yavas - yurume sekliyle bitir. yedigine ictigine dikkat et. cok fazla kilon yok. hatta normal sartlarda saglikli bir vucudun olsa kilon erkek icin iyi.
  • entrapmen  (15.06.12 17:07:52) 
2 kilo versen yeter.Onuda 2 gün az ye hareket et verirsin :)


  • sofrabezi  (15.06.12 17:21:24) 
yürü git lan burdan!!

72ymiş de, koşu bandıymış da..
  • jadle  (15.06.12 18:11:11) 
bira göbeği çıktı hacı, napayım.


  • Barki  (15.06.12 18:41:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.