ipad 3 ile pdf okuma

Merhabalar,

The new Ipad alsam almanca pdflerimi okurken anlamadığım bir kelimeyi türkçeye çevirtebilir miyim? tıklayarak filan?

Öyle bir yol var mı? Ayrıca en son IOS 6 galiba JB çıktı mı onun için (şu kolay olabnı hangisiydi untethered mi, her açıldığında JB yapılması gerekiyor gibi bir şeyler vardı zamanında, daha önce IOS'lu cihaz şahsen kullanmadım. O yüzden soruyorum.

iOS 6 için daha çok erken; yüklemek için bile UDID kaydı yaptırman gerekiyor. en az 2-3 ay bekleniyor official sürüm için. Untethered jb er geç çıkar, ama tethered jb yüklemek basit ve kullanımı zordur, her açılışta yapman gerek dediğin gibi.

pdf okumak için bir sürü program var, sözlük te var. ama dediğin gibi bir programla karşılaşmadım. belki jb'ile internetten hemen çevirip gösteren bir program vardır. araştırman gerek.
  • buzzer  (15.06.12 16:32:02)