burun kanaması

merhaba. lanet olası burnum her yaz mevsiminin sadece başında kanama yapıyor, üstelik de hep bütünleme zamanlarına denk geliyor. geçen yıl doktora görünmüştüm bir şey yok kılcal damarlardan demişti. bir de çok zayıf bir insanım o da etkiliyo olabilir. kandan da nefret ediyorum ne yapmalıyım? 1-2 günde bir 2-3 dakika boyunca şelale gibi akıyor durmuyor da meret. bir kaç haftaya normale döneceğini bilsem bile ne moral ne psikoloji bırakıyor bende

sıcaklardan olabiir.fazla sıcak altında durmamaya çalışın.

  • sidd79  (15.06.12 14:45:00)
stres sebep olabilir mediko da psikologla bir konussan ?

  • duruoz  (15.06.12 14:47:13)
kanasın kanasın iyidir, baş ağrısını önler, olası iç kanamaları önler, litrelerce kan boşatmıyorsan sorun yok, burnuna pamuk tıka kanadığı zaman, başını geriye atma.

  • r_u_h  (15.06.12 14:55:53)
kilcal damarlardan gelen kan o kadar da onemli degil hatta yararli bile oldugu soylenir :) sakin kafana takma, gunes altinda kalma ve sik sik alninia soguk su carp..

bende yillardan beri var , cebimde pamukla gezerim bikac calismadigim sinavda kurtaricim olmustu minnetarim :)
  • dogumgunundecevrimdisiolanadam  (15.06.12 14:58:56)