Bisiklet Rotası Sitesi vardı?

Selam bisiklet severler,

Bi bisklet rotası sitesi vardı, güzel bi siteydi adını unttum verebilecek var mı link?

Birde hacıosmana kadar metro ile gelip oradan belgrat ormanına bisikletle tek başına gidilir mi yani çok uzun sürer mi, yolda tehlike var mıdır, başıboş köpekler ya da sakatat.avi gibi?

hacıosman metrosunun karşısındaki orman yolundan arabayla bahçeköy e gidip geliyorum sıklıkla, başıboş köpek görmedim pek. gündüz yolculuk yapacaksanız güzel. gece zifiri karanlık oluyor hatırlatayım. hafta sonları kalabalık oluyor, taşıt trafiği sıkışık olabiliyor. yolda bir şerit gidiş bir şerit geliş. kenarda çok dar bir banket ve ark var, kenardan giderken dikkatli olmakta fayda var,

mesafe olarakta 7,5km lik bir yol olarak görünüyor
maps.google.com

haritada iki istikamet var biri de çayırbaşından giden yol, o da 10km falan. yol daha geniştir daha merkezi bir yerdir, yanlız biraz yokuştur. ben ilk istikameti tercih ederdim.
  • vincenzo  (15.06.12 12:19:19 ~ 12:21:56)