open the door?

yıllardır içimdeki en büyük karın ağrısı bu şarkı sanırım. ayrıntıları vereyim.

- uzun saçlı klavye çalan bir abi. (şarkıyı söyleyen de bu abi, hatta bu abi vardı sadece galbağ)
- canlı kayıt olması lazım. konser.
- şarkı da nakarat bölümü sanırım, open the door geçiyor 10 sene sonra hatırlayabildiğim kadarıyla.
- klibi hbb gibi bir kanalın test yayınımsı, sürekli yabancı klip yayınladıkları zaman dönüyordu sürekli.

bulanı ihya edicem. gerçekten.

:/

roger hodgson - open the door ?

  • juice3  (14.06.12 20:23:34)
Pete Townshend - Let My Love Open The Door ?
www.youtube.com

  • james choice  (14.06.12 20:24:13)
ikisi de değil maalesef :/

teşekkürler.
  • schimsonique chaiselongue  (14.06.12 20:39:27)
yahu aynı şekilde sözlerinden sadece "open the door" kısmını hatırladığım, ama yıllardır bulamadığım bir şarkı var. Klibi ve ayrıntıları hatırlayamıyorum... sadece nakaratındaki "open the door" kısmı ve melodisi var aklımda.

soruya cevap olmayabilir ama en azından aynı şarkıyı mı arıyoruz diye anlamak için çok kısa mırıldandım ahahah,

soundcloud.com

sadece birkaç saniyelik melodisi aklımda. bunun gibi bir şey miydi sizinkisi de?
  • xenderoth  (15.06.12 00:14:45)
vallahi ayni billahi ayni. ben de bugun ayni seyi yapip fl studio'da yapicaktim bu bölümü.

off çatliycam.

ayrica hasta değilim, onu ispatlamis oldunuz, tesekkürler xenderoth.
  • schimsonique chaiselongue  (15.06.12 18:55:03)
oha resmen buldum!!!

live versiyonu değil ama;

www.youtube.com
  • xenderoth  (16.06.12 11:30:35)