Tarihi geçmiş Coca-Cola Light

Olaya gel.

Bugün sanal marketten 2 tane 4'lü coca-cola light sipariş ettim. Birini açtım, buzdolabına yerleştirdim. Diğerini de olduğu gibi dolaba kaldırayım dedim, sonra içerim. Bizim buzdolabının yukarısında tam bunun için güzel bi yer olduğunu fark edip, negzel lan dedim. Bi açtım dolabı. Beni 4'lü coca-cola light karşıladı. Daha önce de aynını düşünüp oraya koymuşum ve unutmuşum.

O koyduğum kolanın skt'si 14 Haziran, yani bugün çıktı. Bozuk mudur, içilir mi? Tadı kötü müdür? Hayır bi de 4 lt toplam ve tekim.

İşin diğer tarafı da, sktsi bugün olan 4 lt'yi indirdim ve yerine bugün aldığımı koydum. Umarım onu da unutmam.

Tuvalet temizlenebilir.Efendim içersinde hayli kimsayal olduğu için ve bütün kimsayalların bozulması "yarı ömür" sabiti üzerinden yapıldığı için bence içmeyin.4lt nedir ki 10tl olsa ne olacak.
içine naneli mentos koyarak eğlence kaynağı yapılabilir.

  • seindfeld  (14.06.12 17:48:40)
ben olsam içmem, üretim tarihi 2 ayı geçmiş kolanın bile tadı çok farkediyor bence.

  • april12th  (14.06.12 17:49:05)
riske değer mi Allasen

  • mahnita  (14.06.12 17:59:03)
Birşey olmaz :)

  • commander64  (14.06.12 17:59:08)
iç, gelişmeleri burdan yaz. bilim dünyasına bi katkın olsun.

  • nutella yerken sandalyeden dusup geldim  (14.06.12 18:12:11)
Son kullanma tarihine 1 2 ay kalan kolalar bile çok kötü olur tarihi geçmişin tadı korkunç olur muhtemelen.

  • hair freak  (14.06.12 19:21:36)
sağlık yönünden hiç bir şey olmaz ama tadı kötü olabilir.

  • delidir yakalayin  (14.06.12 20:40:16)