Kulak Tıkacı

Selamlar.

İstanbul'un şu günlerdeki sıcağını sakinleri bilir. Odamda cam kapalı uyumak mümkün değil sıcaktan.

Fakat gel gelelim camı açınca da tam penceremin önündeki yoldan geçen araba, körüklü otobüs, overlokçu seslerinden uyuyamıyorum bu sefer.

Kulak tıkacı almaya niyetlendim. Nerede bulurum, kaça alırım, işe yarar mı ?

valla çok sıcak. bunu onaylamak için geldim.

  • esenbogan  (14.06.12 16:48:27)
vantilatör falan al odana. tıkaç işe yaramaz bence. rahatsız olursun kulağındayken uyuyamazsın. hem sivrisinekler girer :).

  • tranceforresuminglife  (14.06.12 16:48:32)
ya vantilatöre evdekiler koyacak yer yok diye karşı çıkıyor. sineklik var camda sinek de girmez. 1-2 kere pamuk tıkayarak uyudum rahatsız etmiyor ama pamuk düşüyor kulaktan :d

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (14.06.12 16:49:34)
www.naturel.gen.tr eczanelerde bende kullanıyorum harikulade hiç rahatsızlık vermiyor ilkin garipsiyosun ama şimdi evin içinde ile bunla geziyorum

yalnız bunu alınca önce elinde incelt iki parmağının arasında kulağının kepçesinden tut çek sonra onu kulağının içine sok aksi takdirde bunu takmak zulm neyse al takamazsan yardımcı olurum
  • libertyaddict  (14.06.12 16:53:00 ~ 16:54:57)
çok büyük birşey değil ki vantilatör. kalabalık yapmazki. ayaklı olmayan modelleri var onlardan al.tıkaç rahatsız eder bence.

  • tranceforresuminglife  (14.06.12 16:53:47)
1-2 tl fazla değil. ben okulun oradaki kırtasiyeye sormuştum ama tahminimce eczanelerde de bulunur.

  • free bird  (14.06.12 16:55:34)
ben askerdeyken earplug almıştım.silikon hem kulağın şeklini de alıyor.ufacık kutuda canın sıkılınca oyun hamuru gibi oynanıyor.

  • seindfeld  (14.06.12 17:01:04)