Doğum günü için güzel bir dilek... It should be in English

Yoldaşlarım kardeşlerim...

Bir polonyalı hatun var... Doğum gününe gideceğim... Juventus taraftarı ben gibi forma aldım artık geçti kızmayın pembe renkli juve forması... Her neyse bu kız benden 48 saat sonra doğmuş ayrıca... Ben şimdi ona ne desem doğum günü dileği olarak yazıcam karta... Etkileniyorum kızdan ama bu noktayı es geçin... Onu etkilemek istiyorum :))

şu olur mu olmazsa siz yazın hadi kardeşlerim öptüm:

"this is for a big juventus fan who came to this world after 48 hours than me... Happy birthday... Best wishes..."

ee olduğu gibi yazmışın bi esprisi yok ki..

bence şöle yaz;

"this is for a big juventus fan I met in another world and she caught me in 48 hours, hope she will never let me go again :)"
  • mahnita  (14.06.12 15:28:38)
polonyalı bir arkadaşına lehçe yazdırsan daha da güzel olur sanki

  • sıfırbir  (14.06.12 15:36:05)
Hassiktir! çok çok güzel duruyor... Ne yapsak yazsak mı ya? Hocam bunu normal arkadaşa da yazabilir miyiz? Yani etkileniyorum ama arkadaş da olabiliriz... o ihtimal saklı kalır mı bunu yazsak?

  • juvee  (14.06.12 15:38:11)
Tekrar baktım da çok güzel be çok teşekkür ederim arkadaşım harika tek kelime harika :))

  • juvee  (14.06.12 15:44:05)
rica ederim:)

e normal arkadaşa da yazılailir tabi ama kız anlm arıyosa o anlamı da bulur. haa bu ne ya ne diosuuuaaaannn tepkisi verirse ne var arkadaşız işte ehe diyedebilirsin..
  • mahnita  (14.06.12 16:32:08)