eglenceli , bilgilendirici karsilastirma tablolari ariyorum

basligin cok da aciklayici olmadiginin farkindayim. soyle ki , misal;

bi keresinde 9gag'de bir post gormustum. londra olimpiyatlarinin rakamsal bilgilerini veriyordu guzel grafiklerle. ya da ne bileyim bi keresinde 1 dolardan 1 milyon dolara kadar bunlarin ne kadar alan kaplayacagini gosteren bir tane gormustum (oda , futbol ashasi falan). bir keresinde icinde iste jupiterin icine su kadar dunya sigar tarzinda bilgiler olan bir tane gormustum. iste bir keresinde sex hakkinda enteresan bilgieler veren vardi.

acaip egleniyorum ben bunlari okurken. bi de grafikleri guzel olunca daha guzel oluyor.

var mi boyle bildiginiz ilginc bilgiler veren tablolar , postlar , grafikler. paylasir misiniz benimle yildizlari??

panpa infographics diye arat zilyon tane istediğin zımbırtıdan bulursun gibi geliyor bana.

  • bir kac yazar once  (14.06.12 03:18:41)
  • o s c a r  (18.06.12 16:58:39)