cem yılmaz - dede ölmüş muhabbeti

bugün ofisteki eleman anlattı. cem yılmaz'ın böyle bir muhabbeti varmış ama videoyu kesinlikle bulamadım. bilen eden var mı?

cem yılmaz, sokakta bir dedeyi görüyor. elinden tutup karşıya geçiriyor. sonra bırakıyor dedeyi ama dede cem yılmaz'ın peşinden gelmeye devam ediyor. sonra tiyatro salonu mu, stüdyo mu artık bir yere geliyorlar beraber. cem yılmaz dedeyi önlerden bir koltuğa oturtuyor. sonra gösteri sırasında dedeyi onore etmek için yanına gidiyor bir bakıyor dede ölmüş.

cem yılmaz'ın bu muhabbeti anlattığı yer neresi, link varsa tadından yenmez.

hocu ofis arkadaşın seni çok pis yemiş olabilir

  • ardolf rendall  (13.06.12 23:37:25)
bana da oyle geldı ardolf , eleman yemiş olmasın seni mr rosebud ?

eger boyle bisey varsa muhtemelen son gosterılerınden bırınde yapmıs olabilir mi ? video kayıtı olan hiç bir gosterisinde buna benzer bisey hatırlamıyorum ben de..
  • kennym  (13.06.12 23:44:12)
Tesadüfe bak 2 saat önce izlemiştim :) 00:45'de başlıyor o muhabbet

www.cezmikalorifer.com
  • Son Müzakereci  (14.06.12 00:03:21)