Nasıl başlamıştı bak nasıl bitti.. En güzel duygular silindi gitti..

Az önce o mysql benim, şu stored procedure senin çalışırken, yoldan geçen arabadan çalan şu melodi ve sözler beni çok kötü etti.

Hani filmlerde filan olur ya, onlarca şey adama etki etmez de, ufacık bir olay durduk yere üzer. size de böyle oluyor mu hiç?

www.youtube.com

nasil ba$lami$ti bak nasil bitti
en güzel duygular silindi gitti
nasil da sevmi$tim bilirsin seni
ayrildik sevgilim doymadim sana

bi anlık işi gücü bırakıp gerçek dünyaya dönmüşün. sonra yine o maybaş dünyana geri döneceksin. geçmiş olsun.

  • aradaki uzaklik  (13.06.12 23:09:33)