Zeytinburnu metrobüs durağı etrafı nasıldır?

oralarda iki arkadaş eve çıkmayı düşünüyoruz nasıl yerlerdir acep? sakata gelmeyelim.

merter tarafındaysanız pek sıkıntı yok ama çırpıcı çayırının olduğu bölgedeyseniz pek huzurlu yerler değildir.

  • Wolfware  (13.06.12 18:03:31)
Osmaniye de iyidir. Ama şimdi Marmara Forum açıldı, kiralar uçmuş olabilir.

  • fortisvita  (13.06.12 18:07:32)
osmaniye dediğiniz metrobüs durağına yakın bölge mi?

  • hkaan  (13.06.12 18:15:39)
osmaniye zeytinburnu metrobüs durağına çok da yakın değil, diye biliyorum, yani marmara forum'un oraları osmaniye, biraz yürümeniz gerekir.

Merter tarafı güzeldir, orayı tavsiye ederim.

Eğer illa bir metrobüs durağına yakın olmayı düşünüyorsanız, incirli ve bahçelievler metrobüs duraklarının da yakınlarına bakın derim, incirli'de ömür plaza tarafı merter kadar ucuz kiralı olmaz ama nezihtir, karşısı incirli nispeten ucuzdur ömür'e göre ama merter'den pahalıdır. gene nezih bir yerdir -bahçelievler'e göre gerçi biraz daha eski kalır- eğer bahçelievler metrobüs durağına yakın tarafta -yani yayla ya da bakırköy akıl hastanesi tarafı- yayla'nın iç kısımları ucuzdur şirinevler'e doğru, bahçelievler'e doğru ise pahalıdır, ancak ikisi de durağa uzak kalıyor. durağa yakın komik hasan efendi sokak var mesela, onun üzerinde en tutabilirsiniz, ama akıl hastanesine -yani incirli tarafına- göre pahalıdır. akıl hastanesi tarafındaki evler genelde eskidir ve bakımsızdır, daha ucuzdular, diye hatırlıyorum. sizin için çok büyük sorun değilse, bu üç durak çevresini araştırın derim. ucuz olarak: merter<akıl hastanesi<incirli tarafı (ucuzdan pahalıya) , pahalı olarak da bahçelievler (ömür tarafı) > yayla'nın bahçelievler'e yakın tarafı. diğer yerleri saymıyorum, uzaklar nasıl olsa. eğer düşünürseniz şirinevler'de durak olacaktı, ama şirinevler'de oturmanızı pek tavsiye etmiyorum, yayla'ya doğru olan kısımları hariç.
  • pasp  (13.06.12 18:47:00)