haftasonu bir yerlere gitmece

merhaba arkadaşlar, haftasonu istanbula yakın bir yerlere gitmek istiyoruz. deniz kenarı olsun istiyoruz. istanbul bu bakımdan zengin bir çok yer var ama biz kalacak yer konusunda biraz endişeliyiz. gittim gördüm şurda çok güzel bir pansiyon vardı huzurluydu manzarası çok güzeldi diyip deneyimlerinden faydalandıracak bir hayrısever varsa pek bir hora geçer.
adalardan birinde, ağvada, yada tekirdağa doğru herhangi bir yerde olabilir. yelpaze epey geniş aslında.

Büyükada meziki otel çok guzeldi ama denizini bilemem.

  • iloushka  (13.06.12 16:20:33)
şile
ben epey beyenirim ama kalacak yeri bilmiyorum akrabamın yanında kalıyorum orda

  • kumdan kale  (13.06.12 16:32:33)
işte hep güzel yerler ama bir de güzel bir referanslı kalacak yer önemli.

  • fosforlu cevriye  (13.06.12 16:39:53)
şile. belediyenin karşısında tümay pansiyon var. en son 30 tl gecelikti hadi şimdi olsun olsun 40. odaları baya güzeldi.

  • brotha b  (13.06.12 16:55:08)