[]

Blackberry Bold 9790

Canlar blackberry bold 9790 alayım diyorum.Kafaya koydum bu sefer alıcam.Ama nerde en ucuzunu bulurum bunun kimisi diyo 1200 lira kimisi 1000 lira..Nerden alınır bunun en ucuzu? Birde ne dersiniz telefonla ilgili?
 
en ucuzu eminönü-doğubankta veya büyük ilçelerdeki büyük telefoncularda bulabilirsin.

blackberry bu saatten sonra almak çok gereksiz. iş için kullanmayacaksanız almanızın bir espirisi kalmadı. çünkü blackberry artık özüne dönüyor yani sadece iş için kullanılacak olanlar bu telefonu alsın diye bir açıklamada bulunmuştu.
1.000 küsür lira buna verene kadar iphone 4s'i 1.500 liraya almak daha mantıklı. blackberryde messenger dışında hiçbirşey yok (normal kullanıcılar için).
şu da var; son 6 aydır blackberry'den iphone a gözle görülür bir geçiş var. yani messenger için almış olsanız bile, insanlar yavaş yavaş kaçtığından yalnız kalabilirsiniz :)
  • kerhaneci keke  (13.06.12 15:24:21) 
valla bir ara ben de hallendim bu cihaza ama bugün şaşırtan bi gelişme oldu BlackberryOS 'un 7.1 versiyonu bu cihaz için gelmiyor, sitesinde yok yani. 9360 a bile var buna yok. aklında bulunsun derim.


  • coder6006  (13.06.12 15:52:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.