[]

Yurtdışından blackberry?

Haftaya Almanyadan arkadaşım geliyo blackberry aldırayım diyorum ne dersiniz canlar?Pasaportta var,kayıt ettirdikten sonra başka masrafı olur mu bu zıkkımın?Bi el atsanız super olur.
 
Başka masrafın teoride olmaz. Ama belki bilmiyorsundur diye söylüyorum (farkında olmayan çok kişi tanıdım BB almadan önce), Blackberry'de uygulamaları kullanabilmek, internette takılabilmek için normal internet paketi değil, BİS paketi satın alıyorsunuz. Bu da diğer internet paketlerinden daha pahalı.


  • Rochefort  (12.06.12 13:44:38) 
devletin yurtdışından gelen telefonlardan 100tl dalgası ne oldu son durum onu bi araştırmak lazım

ayrıca BB üstüne toprak atın diye bi halk deyimi var hatırlatayım muadili android ios coktan farkını attı not:ios6 adam degil o ayrı
  • salimkayabasi  (12.06.12 14:03:09 ~ 15:04:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.