kıbrıs da nerde kalmak mantıklı

sürekli rahatsız ediyorum ama :/

haftaya 4 günlüğüne kıbrıs a gideceğim, ulaşım filan sorun oluyormuş. Ben zaten gündüz yüzeyim akşam pub filan takılayım diyorum, zaten adayı çok gezecek zaman yok.

Şimdi ben girne merkezde otel bulsam (havuz, açıkbüfe vs aramıyorum hele pansiyon bulsam çok sevinirim) hem plajlara hemde pub lara eğlenceye kolay ulaşabilir miyim?

Öyle yapma, olmaz o işler der misiniz?

kıbrısta 5 sene yaşadım. sen gibi şehre yakın olsun diyenler fena paralar verirler.

sana önerim şu olacak kardeş. orada araba kiraları ucuz. benzin de ucuz. kirala bir araba. sonra sürekli takıl gez. akşam bara, ordan bilmem nereye. şehre uzak bir pansiyon tut. günlüğü en fazla 80-100 lira arasında olur. kahvaltısı falan da içinde olur. neyse bu şekil takılmanı öneririm. girne de de kalma. mağusa'da kalmanı öneririm. ama illa girne diyorsan orada da ekoturizm yapan yerler var. 10-15 odalı küçük oteller...
  • markasiz  (12.06.12 11:49:30)
evet mağusa daha mantıklıymış araştırınca, ama bedevi hacı yağını ucuz bulunca... gibi simdi alkol vs araba zaten bir de trafik soldan soldan hiç bulaşmayayım. bir de şu böcek olayı çok kötüymüş yav.

  • LalaKazim  (12.06.12 21:01:41)
gardaş arabaya ve trafiğe alışman yarım saat sürüyor. sonra tık diye alışıyorsun raad ol:)

  • markasiz  (13.06.12 08:00:09)