Önü Deniz, Ortası İnce Kum, Arkası Orman

Bu yaz şöyle medeniyetten uzaklaşıp kafa dinlemek istiyorum tek başıma. 3G ile internete bağlanıp sessiz sedasız, vahşi hayvan olmayan biyer billiyor musunuz Türkiye'nin Güneyinde?

Yurtdışı da düşünmüyor değilim; maldivler veya hawaii falan ama kötü süprizlerle tatilim zehir olsun istemem, üzerime yılan, timsah atlasın veya kötü hava şartlarından çekiniyorum =)

kuşadası milli parkı. bazı koyları çok çok sessiz geçen yıl gittim. tam tarif ettiğin özellikte. internetten araştır. notlarıma bakıp koy isimleri de söyleyebilirim.

edit: düşündüm de ince kum kısmı olmayabilir. taşlıktı :) ama orman, sakinlik ve harika deniz özelliği hala geçerli.
  • ykyt  (12.06.12 00:25:00 ~ 00:27:26)
@ ykyt, eksik olma dostum :D ince kum olayı biraz fazla fantaziye kaçtı sanırım bende hazırlıklı giderim, verdiğin yerleri araritıracağım :D

  • denizaya  (12.06.12 00:31:51)
marmaris datça arasında inbükü ve çubucak gibi orman kampları var çadırlı. doğa ile başbaşa, 3G de vardır artık her türlü. ince kum fantastik tabi biraz.

  • cinsi kisi  (12.06.12 00:40:26)
ykyt +100 kuşadası milli parkı gerçekten cennet! yaban domuzları geziniyor plajlarda ama saldırmıyorlar. onun dışında bir kaç koy var orada denizi kum olanda varmış biz bilemedik taşlı yere gitmiştik. ama baya taşlıydı terliklerle girmiştik..

  • zenc  (12.06.12 12:25:58)