game of thrones spoiler alert spoiler alert

spoiler alert----spoiler alert----spoiler alert----spoiler alert----spoiler alert----spoiler alert----spoiler alert----spoiler alert----spoiler alert
ya bu arada spoiler için kısayol yapılsa ne leziz olur.

ya bu bran'ı hançer ile bıçaklamak isteyen kim? kraliçeden başkası isteyemez de. neden tyrion'un kazandığı hançer ile yapmak istedi?

SPOILERSPOILERSPOILER

joffrey
bıçağı çalıyor muydu neydi, katil olarak da malak birini tutuyor.
  • whoosie  (11.06.12 21:14:38 ~ 21:16:37)
SPOİLER FİLAN

nasıl yahu? jaime bran'ı yukarıdan ittikten sonra ölmediğini görünce tyrion ile konuşuyor ya mevzuyu, hatta 1 sezon 2. bölüm 8. dakikada diyor ki "bana bir gün kesin ölümünü sağla" gibisinden. o da hançeri birine vererek öldürtmeye çalışıyor.

araştırmacı izleyicilik bu olsa gerek :)
  • altinci nesil caylak  (12.06.12 09:11:43)
SPOILER

Tyrion kimseyi öldürtmeye çalışmıyor.
Ayrıca allasen Tyrion öldürtmek istese o kadar kötü bir kiralık katil mi tutar? Adam giriyor odaya yok sen burada olmamalıydın, yok şu yok bu. Tam tersine Jaime tyrion'a sen kimin tarafındasın diye soruyor.

Not: Bilgiler kitaptan olup dizide henüz verilmemesi normaldir.
  • whoosie  (12.06.12 09:51:20 ~ 13.06.12 20:05:14)