süt ve apranax fort

süt içtim sonra ustune apranax fortu 2 ye kırıp içtim bişey olurmu devamlı hurafeler donup duruyor apranax fort ile ilgilide?

apranax'ı çiğnemediğiniz sürece sorun yok ve asitli içeceklerle içmeyin.

mümkünse 1 bardak su ile için
  • Bodyguard-cBs  (11.06.12 17:10:56)
sadece apranax değil birçok hapı ikiye bölüp içmek zararlıdır.ilacın etkisi artar çünkü.muhtemelen diğer yerdeki yorumumu görüp açtın bu duyuruyu.ama hangi ilaçlarda ölüm tehlikesi vardır o kadarını bilemem.onuda eczacılara sorun.ismini hatırlamıyorum ama amcam bi ilaç içmişti ağrı kesici.ilacın yan etkilerinde ölüme yol açabilir yazıyodu.ama hangi ilaç olduğunu hatırlamıyorum.işte o ilacı çiğneyerek vs içersen büyük ihtimal bi bokluk olur.saçma sapan heyecan aramayın kendinizce.redbulla içmek isteyen ya da alkolle.tipik ben Türküm bana bişey olmaz tarzı yaklaşım bu devirde işlemiyor millet :D

  • michael jackson  (11.06.12 17:55:20 ~ 17:57:41)
çentik yoksa tablette bölmemeniz gerekiyor anlamına gelir bu. bir dahaki sefere aklınızda olsun.

ağızdan ve mideden emilimini azaltmak için film tabaka ile kaplamışlardır. bir neden için var o film tabaka yani. siz çentikli olmadığı halde bölerseniz emilimini değiştirebilirsiniz ilacın o bölünen yerlerin yüzünden ve bu tehlike oluşturabilir kimi durumlarda.
  • merena  (11.06.12 18:58:29 ~ 19:00:57)