tatil önerisi

Selamlar,

18 i haftasında 2-3 gece bir yerlere kaçmak istiyorum, önceden hiç tek başıma tatile çıkmadım.

Amaç kafa dinlemek, işte yabancı turist falan göreyim, denize gireyim, sahilde güneşleneyim. Etraf yaşlı teyzelerle dolu olmasın, abaza da kaynamasın kafasındayım.

Deniz için de yüzlerce metre yürümeyeyim, ya da servise falan binmeyeyim, otele yakın olsun diyorum (max 10 dak yürüme mesafesi olsun hadi)

Nereler olabilir?

Aklıma antalya geldi, Side dediler (denize uzak mı buralar bilmiyorum), bodrum olur mu bilmiyorum. Bütçe olarak da gecelik 100 lirayı aşmasın diyorum, muhtemelen bu fiyata otel bulurum (ya da pansiyon, 3-5 yıldız olayında değilim). Ama abi şurası iyidir o bütçeyle diyebilecek birilerini arıyorum.

booking.com, didimtur, tatilsepeti, ets (pahalı) sitelerine baktım, bunun dışında buraya bak, burada güzel şeyler vardır diyecek olan var mı?

Not: XXX lira ver, ulaşımı, boku püsürüğü içinde 3-4 gün paket program olsun kafasına da uyarım, ama bu tarz paket programı istediğim bütçede bulamadım. Şuradan bulabilirsin diyenler de çıkar belki?

farklılık olması açısından buraya da bi göz at istersen: www.kucukoteller.com.tr
çok güzel yerler bulabilirsin.

  • el magico  (11.06.12 12:06:37)