[]

Odtü Yurtlarına Kargo

Odtü yurtlarında kalan arkadaşıma süpriz hediye göndermek istiyorum ama kargo doğru düzgün ona ulaşır mı? Bide ona oda numarasını yurdunu felan sorarsam olmaz.. bunu nasıl halledeceğim?
 
Bir arkadaşından falan yurt bilgisini öğrenebilirsin. Ulaşır yani, normal bir gönderimden farkı yok.


  • disfircasiyimben  (11.06.12 09:47:04) 
şu anda ulaşmaz çünkü yurtlar kapandı. bence 100. yıldaki merkezine yolla kargoyu adama gelince mesaj atsınlar. finaller geçen hafta bitti pazarda yurtlar kapandı. hani hala yurtta ise bile büyük ihtimal nöbetçi yurda geçmiştir.


  • ayiadam  (11.06.12 10:38:56) 
yurtlar müdürlüğünü bi ara arkadaşının nerde kaldığını öğrenebilirsin belki.yurdun adını öğrendikten sonra yolla ama arkadaşın odasında olmazsa kargo geldiğinde danışmada haftalarca bekleyebilir hediye :)


  • hunzah  (11.06.12 10:39:04) 
yaa ama böyle riskli şeyleri de hiç sevmem pff nolcak şimdi?


  • hayatkafe  (11.06.12 10:45:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.