İstanbul'dan Hollanda'ya uçakla seyahat etmek

Merhaba, İstanbul'dan Hollanda'ya gitmeyi düşünüyorum ve eğer kesinleşirse yaklaşık 2 ay önceden alacağım uçak biletlerini. Yalnız şöyle bir sorun var, gideceğim yer Rotterdam, Amsterdam gibi merkezi yerler değil. Hangi havayollarını tercih edebilirim, en uygun fiyatlarla? (yurtdışı da olur fark etmez)

www.skyscanner.com

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (10.06.12 17:49:14)
bugunku antremanda goz dolduran futbolcu +1

ayrıca indiğiniz havaalanından gideceğiniz yere ulaşım ücretleri için de nshispeed.nl'e bakabilirsiniz, böylece farkı havaalanlarından varış noktanıza toplam maliyetleri de görmüş olursunuz.
  • mocha  (10.06.12 17:51:48)
istanbul-rotterdam bildigim kadariyla yok zaten.

Istanbul - Amsterdam icin KLM (sabahin korundeki ucusu ucuz oluyo), transavia, corendon, pegasus. Amsterdam Rotterdam arasi trenle 40 dk ve fiyati 10 euro gibi bi sey. Havalimaninin icinde tren istasyonu var, direkt rotterdama gidebilirsiniz.

Corendon; Izmir ve Antalyadan Rotterdam'a
Istanbul Sabiha Gokcen'den Amsterdam'a ve Einhovan'a ucuyo. ns.nl adresinden Hollanda ici tren saatleri ve fiyalarina bakabilirsiniz.

Onun haricinde Bruksel, Koln/Bonn ve Dusseldorf Havalimanlari Rotterdam'a yakin. Oradan Hollanda'ya gelmek icin de Mocha'nin dedigi gibi nshispeed.nl e bakabilirsiniz.
  • lamartin  (10.06.12 18:11:02)
teşekkürler ama benim istediğim Amsterdam/Rotterdam değildi. Sorun da bu zaten, gideceğim yer merkezi değil (Maastricht ve Emmen, biri güney biri doğu). Eğer mümkün olursa Maastricht'e uçakla gidip, oradan sonra Emmen'e trenle yolculuk yapıp, oradan da en yakın uluslararası havalimanı ile birlikte İstanbul'a dönmek istiyorum (manyak mısın demeyin, arkadaş ziyareti). Yani Maastricht için yakınlardaki Belçika/Almanya havalimanları bile olur, Schengen vizesi alırsam.
Benim tek umudum aslında İstanbul merkezi bir şehir olduğu için birçok havalimanının uçak sağlamasıydı. :/ Yok öyle bir şey galiba.

  • Beilschmidt  (10.06.12 18:29:38 ~ 18:30:46)
düsseldorf'a inseniz, ordan da trenle geçseniz maastricht'e? condor'un antalya kalkışlı bir uçuşu var 100 euro gibi bir fiyatı olan. kalkış illa ki istanbul olsun demezseniz düşünülebilir:

www.condor.com

bir de bugün bir arkadaş pegasustan ist-ant arası bileti 50 tl'ye aldığını söyledi. onu da ekleyeyim eğer condor'u düşünürseniz.
  • letheavendangered  (10.06.12 19:41:05)